O nasTrochę hostorii...

Jesteśmy firmą rodzinną, która istnieje na polskim rynku od 2004 roku. Naszą domeną są wyroby do spania, medytacji i relaksu wypełnione łuską gryki oraz gorczycą, które sami produkujemy.

Na początku nasze produkty sprzedawaliśmy wyłącznie online, dziś jesteśmy jednym z wiodących producentów tego typu produktów w kraju, oraz eksporterem na rynki zagraniczne. Do naszych głównych partnerów handlowych należą klienci z Niemiec, Norwegii, Finlandii, Włoch czy Hiszpanii. Warto w tym miejscu wspomnieć, że rynek Niemiecki czy Norweski należy do jednych z bardziej wymagających pod względem jakości wykonania produktów!

Również na terenie całego kraju zaopatrujemy dziesiątki sklepów medycznych, zielarskich czy szkół jogi.Skąd pomysł

Pomysł na produkty powstał w wyniku poszukiwań idealnej poduszki do spania wykonanej z naturalnych materiałów, która jednocześnie poprawiałaby konfort snu i przeciwdziałała porannym bólom szyi czy karku, które powstają w wyniku złego ułożenia kręgosłupa.Odkryliśmy, że łuska gryki spełnia szereg naszych wymogów:

  • Jest w 100% naturalna
  • nie ma pochodzenia zwierzęcego
  • nie zawiera glutenu
  • rozkłada się zdecydowanie krócej niż setki lat, więc można bez uszczerbku dla środowiska naturalnego wymieniać ją na nową
  • dzięki zawartym taninom hamuje rozwój bakterii i roztoczy, jest antyalergiczna
  • doskonale nadaje się do produktów dla dzieci.

Nasza oferta to nie tylko poduszki, materace, czy maty. To tylko część czegoś znacznie większego - ideologii oraz stylu życia. Są spójne z nami, a my z nimi i to jest naszym zdaniem, klucz do naprawdę dobrego, użytecznego i wysokiej jakości produktu. I takie właśnie produkty z największą przyjemnością oddajemy w Państwa ręce! :)