Poduszki do siedzenia

Poduszka do siedzenia wypełniona łuską gryki sprawia, że siedzenie jest bardziej komfortowe. Piramidkowa budowa łusek zapewnia swobodny przezpływ powietrza, dzięki czemu nasza skóra nie poci się i nawet długotrwałe siedzenie jest wygodne i komfortowe, a ryzyko powstania odleżyn znacznie zmniejszone. Poduszka zapewnia równomierne rozłożenie nacisku podczas siedzenia, niwelując tym samym uczucie bólu.

To ekologiczny sposób na zdrowe i komfortowe siedzenie w domu, miejscu pracy czy samochodzie.


Poduszka do siedzenia

Poduszka o kanałowej budowie. Zalecana dla osób spędzających dużo czasu w pozycji siedzącej oraz poruszających się na wózku. Stanowi bardzo dobrą izolacę podczas siedzenia. Budowa poduszki i właściwości łuski zapewniają stały przepływ powietrza i co za tym idzie wentylację skóry.


Poduszka z otworem

Poduszka posiada centralny otwór, który całkowicie odciąża znajdującą się na nim część ciała. Polecana jest dla osób cierpiących na hemoroidy, przy urazach kości ogonowej, kobiet w okresie poporodowym, osób z problemami urologicznymi, przy profilaktyce przeciwodleżynowej.


Krążek

Krążek działa analogicznie do poduszki z otworem. Odciąża obolałe miejsca, bardzo często wybierany przez kobiety po porodzie. Znacznie poprawia komfort siedzenia, zalecany również w profilaktyce przeciwodleżynowej.