Profilaktyka zdrowia

Dla osób chcących zadbać o profilaktykę swojego zdrowia przygotowaliśmy produkty poprawiające komfort codziennych czynności.


Rogal (zagłówek)

Rogal najlepiej sprawdza się podczas podróży lub odpoczynku w domu. Wspiera odcinek szyjny kręgosłupa, dzięki temu zapobiega powstawaniu bóli i sprawia, że nawet najdłuższa podróż jest komfortowa.


Poduszka pod łokcie lub pięty

Poduszka przeznaczona przede wszystkim dla osób narażonych na powstawanie odleżyn. Izoluje ciało od podłoża, dzięki czemu skóra oddycha, a ryzyko powstania odleżyny zmniejszone.
Separator kolan

Separator pomaga zapewnić prawidłowe ułożenie nóg podczas leżenia na boku. Zapobiega stykaniu się kolan, co często jest przyczyną dyskomfortu oraz zapobiega poceniu się skóry. Dzięki temu leżenie jest bardziej komfortowe. Polecany zarówno dla osób, które ze względów zdrowotnych muszą przebywać długo w pozycji leżącej (na boku) jak i dla tych, którzy chcą zadbać o zdrowy odpoczynek.


Pas lędźwiowy gorczycowy

Pas idealnie sprawdza się w domu, biurze, samochodzie. Szczególnie polecany dla osób długo przebywających w pozycji siedzącej. Wspiera odcinek lędźwiowy kręgosłupa w prawidłowej pozycji, dzięki czemu łatwiej uniknąć bóli kręgosłupa.